הכירו את אינדיגו – החברה הגדולה בישראל להחזרי מס

אף אחד לא אוהב לשלם מס הכנסה. זו אף פעם לא הרגשה נעימה שהמדינה לוקחת כסף שאתם הרווחתם ביושר ובעבודה קשה. אבל מה תאמרו אם נספר לכם שיכול להיות שאתם יכולים לקבל חלק מהכסף הזה בחזרה?

מדינת ישראל מודעת לכך שלא צריך לגבות את אותו הסכום מכולם, ומעניקה נקודות זיכוי במקרים מיוחדים. לעיתים קרובות אזרחים רבים אינם מודעים לכך שהם יכולים לשלם פחות למס הכנסה, ומשלמים את הסכום המלא. מדינת ישראל מודעת גם לתופעה הזו, ולכן היא מאפשר לקבל 'החזרי מס', כלומר, כסף שאזרח שילם למרות שהוא לא היה צריך – מגיע לו בחזרה על פי חוק.

אנחנו באינדיגו פיננסים מתמחים בהחזרי מס, ודואגים שהכסף ששייך ללקוחות שלנו יחזור אליהם, גם אם עברו 6 שנים מאז שהם היו זכאים להחזר. בטקסט שלפניכם ננסה להסביר למה אתם צריכים להשתמש בשירותיה של חברה להחזרי מס, נביא מספר דוגמאות להחזרים שניתן לקבל ונספר קצת על עצמנו – חברת החזרי המס אינדיגו פיננסים. שנתחיל?

 

החזר מס הכנסה לשכירים - בדיקה קלה ונוחה >>>
דקות
שניות

בדוק כמה כסף מגיע לך ממס הכנסה. מלא את שמך המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלך וקבל תשובה מהירה על גובה ההחזר.

למה אני צריך חברה להחזרי מס?

נתחיל מציון העובדה שכל אחד יכול להגיש בקשה להחזר מס באופן עצמאי לחלוטין. בניגוד להליכים משפטיים שונים שאי אפשר לקיים באופן חוקי ללא עורך דין, תיאום מס אפשר לקיים בלי קשר למקצוע של מגיש הבקשה.

אז למה בכל זאת אתם צריכים חברת החזרי מס? בגלל הבירוקרטיה ובשביל השקט הנפשי. חברת החזרי מס כמו חברת אינדיגו פיננסים מעסיקה צוותים של רואי חשבון ויועצי מס שמכירים את הליך החזרי המס לעומק, יודעים איפה הנקודות שאנשים נוטים ליפול בהן ואיך להגיש את כל הטפסים הרלוונטיים בבת אחת כדי להימנע מסחבת.

הידע המקצועי של חברת החזרי מס מאפשר לכם לכל את הסכום המקסימלי בחזרה ממס הכנסה, תוך עיסוק מינימלי בבירוקרטיה.

 

החזר מס למשקיעים בשוק ההון

דוגמא אחת למי שזכאי להחזר מס, הוא מי שעשה רווח, ולפעמים גם למי שהפסיד, מהשקעה בשוק ההון. בין הלקוחות של חברת החזרי המס אינדיגו פיננסים, תוכלו למצוא אנשים ונשים ששילמו מס שבח במקביל להפסדים שהם ספגו בשוק ההון, או למשל אנשים שהרוויחו משוק ההון בזמן שלא הייתה להם עבודה אחרת.

כדי לקבל החזר מס עבור השקעה בשוק ההון מומלץ לפנות לחברה להחזרי מס, מפני שיש המון טפסים שצריך למלא. חברת החזרי מס תוודא שמילאתם את כל הטפסים, וחשוב מכך – שמילאתם אותם נכון.

 

החזר מס למשרתי מילואים פעילים

מערך המילואים הוא קריטי לביטחונה של מדינת ישראל. למעשה, רוב הכוח של צה"ל נמצא דווקא ביחידות המילואים שלה. מקבלי ההחלטות מודעים לחשיבות של מערך המילואים, ולכן הם דואגים לאמן אותו. כדי להפוך את ההשתתפות במילואים לאטרקטיבית יותר – מדינת ישראל מציעה החזרי מס עבור הצטברות של ימי מילואים.

למשל, עבור שבוע וחצי עד שבועיים (כלומר עשרה עד ארבע עשר יום) של שירות מילואים – תהיו זכאים לחצי נקודת זיכוי (ששוויה הוא אלף שלוש מאות ושמונה שקלים) בשנה. עבור תקופות יותר תהיו זכאים ליותר נקודות, שכמו שבטח כבר הבנתם – שוות יותר כסף.

אם לא הייתם מודעים לכך, או שדווקא כן הייתם מודעים לעובדה הזו אבל לא טרחתם לממש את זכותכם, ולקחתם חלק בשירות מילואים בשש השנים האחרונות – אתם יכולים לפנות לחברת אינדיגו פיננסים, או להתחיל לחפש ולמלא את הטפסים הרלוונטיים לבד, כדי לקבל את הכסף שמדינת ישראל רוצה לתת לכם.

 

החזר מס עבור חופשה ללא תשלום

מגפת הקורונה העולמית לא פסחה על השוק הישראלי כמו שכולנו יודעים, ועובדים רבים נשלחו לביתם לחופשה ללא תשלום (חל"ת). אבל, המושג 'חופשה ללא תשלום' היה קיים עוד לפני מגפת הקורונה, ורשויות המס הגדירו נהלים מסודרים עבור אנשים שנמצאים במצב הזה.

אם הייתם בחל"ת בשש השנים האחרונות (רק כדי להזכיר – הגל הראשון של נגיף הקורונה התחיל בתחילת שנת 2020) ייתכן מאוד שאתם זכאים להחזר מס. רבים מאלו שהוצאו לחופשה ללא תשלום הליך הגשת בקשה להחזר מס נתפס כמרתיע מסיבות שונות. למשל, יש כאלו שחוששים שפנייה לרשויות המס יגרום להן לשים לב אליהן יותר, ובסוף יתברר שלא רק שהם לא זכאים להחזר – אלא שהם צריכים לשלם עוד כסף.

אם אתם יכולים להזדהות עם הפחד הזה אנחנו רוצים להרגיע אתכם שמס הכנסה מקבל אלפי פניות כל שנה, ואין לו זמן לחקור לעומק כל אחד מהמגישים. אם תגישו את הבקשה שלכם כשאתם עומדים בכל תנאי הסף, למשל על ידי העזרות בשירותיה של חברת החזרי המס אינדיגו פיננסים – הבקשה שלכם תתקבל בקלות ולא תמשוך תשומת לב מיותרת.

 

אינדיגו פיננסים – חברת החזרי המס הגדולה בישראל

אינדיגו פיננסים היא החברה הכי גדולה להחזרי מס בישראל, ולא במקרה. באינדיגו פיננסים מאמינים בשירות אדיב ונגיש, תוך הקפדה על מילוי כל הטפסים הנדרשים בהליך בסטנדרטים גבוהים באופן בלתי מתפשר כדי לוודא שתקבלו את הכסף שמגיע לכם.

אנחנו מעסיקים צוותים של רואי חשבון ויועצי מס מהטובים בתחומם כדי לוודא שתוכלו לממש את זכותכם. המומחים של אינדיגו פיננסים ימשיכו לעדכן אתכם בכל שלב בהליך, ישמרו אתכם על קשר רציף עד שהכסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם.

 

סיכום

לסיכום, יש סיבות רבות שבגינן אתם יכולים להיות זכאים להחזר מס. אם תשמשו בשירותיה של חברה מקצועית להחזרי מס כמו 'אינדיגו פיננסים החזרי מס', תוכלו לקבל החזר מס בשווי שיכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים בזמן שלא תצטרכו להתאמץ בכלל.

כל שעליכם יהיה לעשות הוא למלא מספר פרטים, לחתום על ייפוי כוח ולראות איך המומחים של אינדיגו פיננסים עושים את העבודה בשבילכם.

do