לוגו מאני בק -החזר מס
החזר מס -ש''ח

המחיר הזול בשוק

מה שנראה לך (וגם לנו) כפשוט וברור, לא נראה כך לכל שאר חברות רו"ח ויועצי המס בארץ. העמלה הקבועה של שאר המשרדים בארץ מתחילה בכמה מאות שקלים לתיק, פלוס אחוזים גבוהים מתוך ההחזר, שמגיעים בחלק מהחברות ל-25% מתוך דמי ההחזר שמגיעים לך! אנחנו, מבינים כמוך – שאין בכך כל הגיון. וגובים סכום אחיד מכל התיקים, גדולים כקטנים. וכמו"כ נמוך מכל שאר החברות – ₪145 בלבד לתיק!

אז למה לשלם יותר?

החזר מס ללקוח

מומחיות

כשמדובר בכסף שלך – אל תיתן לחסרי ניסיון להפסיד בשבילך.
חברות רבות מעסיקות סטודנטים סטז'רים שימלאו עבורך את טופס 135, טעות קטנה מצידם, בשל חוסר מקצועיות והעדר ניסיון – יכולים לגרום לך להפסד של מאות ואלפי שקלים! בשבילך בדיוק נמצאים המומחים של moneyback, בקיאים בכל רזי חוקי המיסוי, וכן עם ניסיון עשיר בהחזרי מס, ישיגו עבורך את המקסימום שעוד תוכל לקבל.

אל תתפשר – פנה רק למקצוענים!

חוקיות

קל מאוד להבטיח הבטחות בשמים, על רואי חשבון משופשפים שיודעים לעגל פינות ולדווח לרשויות המס חצאי אמיתויות, על מנת להשיג עבורך עוד מספר פרוטות ממס הכנסה.
זכור – כל שקל שחסכת אצלם, עוד תשלם עליו בריבית דריבית! ואז, הם כבר לא יהיו שם בשבילך. כמו כל אדם, מס הכנסה לא אוהב שמשקרים עליו – ואת זה שאר החברות מנסות להסתיר ממך. כדאי להרוויח כמה פרוטות פחות, אבל להיות רגוע כי הנך בידיים טובות.

אנו שומרי חוק – בשבילך.

מהירות

הם טוענים, ובצדק, שהבירוקרטיה קשה, הפרטים מרובים, מילוי הטופס מורכב ומסובך, ובכדי למלאות עבורך טופס 135 זה לוקח זמן רב. אבל מה שנכון לגביהם – לא נכון לגבינו. מערכת ממוחשבת שמזהה במהירות ובדיוק רב את כל הטפסים הנצרכים לתיק הספציפי שלך, בשילוב סוללה של רו"ח ויועצי מס זריזים ומנוסים שמתעסקים בעיקר בהחזרי מס, תמיד ידעו לעשות עבורך את המיטב בזמן המהיר ביותר.

אז למה להמתין למחר – אם אפשר היום?

שומר נתונים