מי זכאי להחזר מס?

בישראל מועסקים מאות אלפי שכירים בכל ענפי התעסוקה, כאשר כולם מחויבים לשלם מס כחוק. אך מה שרבים לא יודעים, שהסכום אותו הם משלמים, פעמים רבות הינו גבוה משמעותית מהסכום  שעליהם באמת לשלם על פי חוק. במצטבר – הסכום שנגבה כמיסוי עודף הינו עצום! ולעשרות אלפי שכירים מגיע החזר שנתי ממס הכנסה – אם גם אתה ,זכאי להחזר מס – אנחנו כאן בשבילך!

בוא נבין רגע, למה זה קורה?

חישוב המס בתלוש המשכורת שלך, נעשה על פי חישוב כללי ושנתי, מה שגורם לאינספור מקרים של תשלום מס עודף. הסיבות לכך הינם מגוונות, החל מאי עדכון נתונים מהותיים [מס' ילדים, כתובת מגורים, מצב משפחתי ועוד] ועד לחוסר ידע מצד המעסיק על מצב תעסוקתך השנתי הכולל, למשל, מי שהתחיל עבודה רק באמצע השנה – המעסיק יחשב לו את המס בחישוב חודשי, כאילו עבד שנה שלמה. כאשר למעשה יש לחשב את הרווח הכללי של השכיר בחישוב שנתי, מה שיגרום להחזר מס – בסכום לא מבוטל – לטובת השכיר,שככל הנראה ,זכאי להחזר מס.

מי זכאי להקלות במס?

ניקוד זיכוי ממס לחיילים משוחררים

ניקוד זיכוי ממס לפנסיונרים

הטבות במס להורים עם ילדים קטנים

שכירים המועסקים רק בחלק מהשנה

הטבות במס לעולים ותושבים חוזרים

ניקוד זיכוי ממס ברכישת תואר אקדמי

הקלות במס בעקבות בן זוג ללא הכנסה

זיכוי ממס לתושבים בפריפריה

ועוד רבים רבים זכאים להחזר מס, כאשר מתוכם ישנם אלפים רבים שאינם יודעים על כספם האבוד, ומפסידים מידי שנה אלפי שקלים ששייכים להם! הגש כעת בקשה להחזר מס, והמקצוענים של MoneyBack יעשו הכל לכדי להחזיר לך את הכסף שלך!

הבנתי חייבים לי כסף! אז איך אני מקבל אותו חזרה?

לקבלת כספך בחזרה תוכל לבחור באחת משלוש האפשרויות הקיימות.

אפשרות ראשונה - עשה זאת בעצמך

הנך יכול לגשת לרשויות המס, למלאות בקשה, לצרף את כל המסמכים הנדרשים, ולהמתין לכספך..

אפשרות שניה - הגשה באמצעות רו"ח

ישנו היצע גדול מאוד בתחום של רו"ח ויועצי מס ששמחים להגיש עבור לקוחותיהם את בקשת החזר המס. אממה, השירות הנ"ל כרוך בעמלה די גבוהה, פעמים של כ-25% מההחזר!! לשיקולך – האם הנך מעוניין לחלוק סכום כה גבוה מהכסף ששייך לך.

אפשרות שלישית -MoneyBack – הכל בקליק!

מגישים בקשה מהבית, ללא כאב ראש וללא טרחה. ממלאים פרטים רלוונטיים באתר, ומצרפים טפסים נצרכים. המומחים שלנו עורכים עבורכם טופס בקשת החזר מס, ומגישים את הבקשה לרשויות המס, ובתוך כ-90 יום תקבלו את ההחזר שלכם במלואו לחשבון הבנק שלכם. והכל בתשלום חד פעמי של 245 ₪ בלבד!!

החזר מס - מאני בק

לקוחות מרוצים:

עוד מאמרים על החזר מס

החזר מס למסיימי תואר

זכאות להחזר מס בגין סיום לימודי תואר

שכירים רבים שעמלו קשה על מנת לרכוש תואר אקדמי, אינם מודעים כי לימודי התואר מזכים אותם בהמשך הדרך בהחזר מס בשיעור ניכר.

החזר מס בדיקת רואה חשבון

החזר מס און ליין, האם זה אפשרי?

יותר ויותר שכירים ועצמאים נוהרים בהמוניהם לרשות המיסים במטרה לבצע תיאום מס ולצפות להחזר מס שיוכל לסייע להם לסגור את המינוס או ליהנות מכמה אלפי שקלים נזילים. כידוע בכל חודש אנו משלמים מס הכנסה, ואיך שאומרים משלמים 'כמו שעון'

החזר מס-מילוי טפסים

תוך כמה זמן מקבלים החזר מס הכנסה?

החזר מס נהפך בשנים האחרונות לאחד התחומים המדוברים ביותר, הרי אנחנו מטבענו עם שלא אוהב לצאת 'פרייאר', וליתר דיוק גם לא ממש ששים לשלם מיסים, ולכן לא פלא שישראלים רבים נוהרים בהמוניהם אל חברות המציעות סיוע בקבלת החזר מס.

רוצה להציל את הכסף שלך?
לקבל החזר מס בקלות?
נסה אותנו!

שומר נתונים