הפלוס של MoneyBack

לוגו מאני בק -החזר מס
החזר מס -ש''ח

המחיר הזול בשוק

מה שנראה לך (וגם לנו) כפשוט וברור, לא נראה כך לכל שאר חברות רואי החשבון,ויועצי המס בארץ. העמלה הקבועה של שאר המשרדים בארץ, מתחילה בכמה מאות שקלים לתיק, פלוס אחוזים גבוהים מתוך סך ההחזר, שמגיעים, בחלק מהחברות ל-25% מתוך דמי ההחזר שמגיעים לך! אנחנו, מבינים כמוך–שאין בכך כל הגיון והצדקה. לכן חברת money-back, גובים סכום נמוך ואחיד מכל התיקים, גדולים כקטנים. והסכום נמוך משמעותית מכל שאר החברות – ₪ 245 בלבד לתיק! החזר מס באינטרנט במחיר מנצח! 

אז למה לשלם יותר?

החזר מס ללקוח

מומחיות

כשמדובר בכסף שלך – אל תיתן לחסרי ניסיון להפסיד בשבילך.
חברות רבות, מעסיקות סטודנטים צעירים סטז'רים, שימלאו עבורך את טופס 135, טעות קטנה מצידם, בשל חוסר מקצועיות והעדר ניסיון – יכולים לגרום לך להפסד של מאות ואלפי שקלים! בשבילך בדיוק נמצאים המומחים של moneyback, הבקיאים בכל רזי חוקי המיסוי, ומתעדכנים ללא הרף בתקנות רשות המסים. הצוות שלנו בעלי ניסיון עשיר ביותר בהחזרי מס, ויוכלו להשיג עבורך את המקסימום שעוד תוכל לקבל ומדובר בהפרשים גדולים מאוד.

אל תתפשר על הטוב ביותר – פנה רק למקצוענים!

חוקיות

קל מאוד להבטיח הבטחות בשמים, לא מעט רואי חשבון משופשפים יודעים לעגל פינות ולדווח לרשויות המס חצאי אמתויות, על מנת להשיג עבורך עוד מספר פרוטות ממס הכנסה.
זכור – כל שקל שחסכת אצלם, עוד תשלם עליו בריבית דריבית! ואז, הם כבר לא יהיו שם בשבילך. לא חבל? כמו כל אדם, מס הכנסה לא אוהב שמשקרים לו ומנסים לרמות אותו– ואת זה שאר החברות מנסות להסתיר ממך. עדיף להרוויח כמה פרוטות פחות, אבל להיות רגוע כי הנך בידיים טובות. בתיק שלך יטפלו מיטב המומחים ויעשו זאת ביושר לפי כל הכללים וחוקי מס ההכנסה בישראל.

אנו שומרי חוק – בשבילך.

מהירות

הם טוענים, ובצדק, שהביורוקרטיה קשה, הפרטים מרובים, מילוי הטופס מורכב ומסובך, ובכדי למלאות עבורך טופס 135 זה לוקח זמן רב. אבל מה שנכון לגביהם – לא נכון לגבינו. מערכת ממוחשבת, שמזהה במהירות ובדיוק רב את כל הטפסים הנצרכים לתיק הספציפי שלך, בשילוב סוללה של רואי חשבון ויועצי מס זריזים ומנוסים שמתעסקים בעיקר בהחזרי מס, תמיד ידעו לעשות עבורך את המיטב בזמן המהיר ביותר וביעילות מירבית. החזר מס באינטרנט בזמן הנוח לך, הגש בקשה בקליק היום ותוך זמן קצר הכסף יחזור אליך

אז למה להמתין למחר – אם אפשר היום?

do