fbpx

הטופס שלך לבדיקת זכאות להחזר מס התקבל בהצלחה!
עכשיו זה הזמן להוזיל את דמי הביטוח החודשיים! מלא/י את הטופס הבא >>>

הר הביטוח - בדיקה והוזלת ביטוחים

התחייבות להוזלת תשלומי הביטוח בעד 50%

תאריך הנפקת תעודת זהות
מה ייצא לך מהבדיקה?

הר הביטוח

אתם משלמים על ביטוח דירה? אולי ביטוח רכב או ביטוח חיים ובריאות אבל אתם לא זוכרים בדיוק באילו חברות? אתם לא לבד. אנחנו הרי מוצאים את עצמנו מקבלים לעתים קרובות הצעות לביטוחים שנשמעות לנו משתלמות ביותר. הדבר גורר לא פעם לתשלום על ביטוח נוסף (בזמן שאנחנו שוכחים שכבר יש לנו ביטוח שכזה). אם אתם רוצים לקבל פירוט מדויק על הביטוחים שברשותכם, אתם צריכים להכיר את הר הביטוח. בשורות הבאות נציין בפניכם את כל המידע שיעשה לכם סדר, כך שנותר לכם רק לקרוא וליישם. 

בנוסף לכך, בדקו האם מגיע לכם החזרי מס בגין בריאות, רכב וביטוח חיים – כנראה שמגיע לכם כסף חזרה כדאי לבדוק את זה. 

 

מה זה בעצם הר הביטוח?

הר הביטוח הינו אתר שפתוח לכלל הציבור. באתר יש מאגר גדול שניתן למצוא בו מגוון רחב של מוצרי הביטוח הבאים:

 • ביטוחים קבוצתיים
 • ביטוח בריאות
 • ביטוחים פרטיים ועוד

האתר הוקם לאחר שאגף שוק ההון זיהה שישנה עלייה משמעותית במספר האזרחים שהתלוננו על כך שישנו מצב של חוסר נגישות בכל הנוגע לביטוחים. לא מעט אזרחים החליטו לבדוק את העניין לעומק. למרות חוסר הנגישות, הם גילו ממש במקרה, כי הם משלמים על ביטוחים כפולים במשך תקופה ארוכה. הממונה על שוק ההון, החיסכון והביטוח יזמה את הקמתו של האתר שאפשר לכלל הציבור לקבל תמונת מצב מעודכנת בכל הנוגע לנכסי הביטוח השונים שיש באמתחתם.

 

מה המטרה של האתר?

המטרה של אתר הר הביטוח היא לאפשר לכל המבוטחים לבדוק את שני הדברים הבאים:

 1. מהם הביטוחים שהם משלמים עליהם
 2. מה כוללת פוליסת הביטוח שלהם

שימו לב. גם אם אתם יודעים מהם הביטוחים שאתם משלמים עליהם, לא בטוח שידוע לכם על מה בדיוק אתם משלמים. הרי ברוב המקרים, אנחנו לא טורחים לקרוא את כל הפרטים בנוגע לפוליסה ובמיוחד שלא את האותיות הקטנות שכתובות בחוזה שנחתם אל מול סוכן הביטוח. אפשר לסכם את סעיף זה בכך שאתם משקיעים לא מעט כסף בביטוחים שלכם, אתם עשויים לגלות באמצעות האתר שאתם משלמים כפל ביטוחים. לכן, חשוב שתדעו על מה בדיוק אתם משלמים.

 

אילו אוכלוסיות צריכות להיעזר בשירותי הר הביטוח?

בעיקרון, כל אדם צריך להיעזר בשירותי האתר. מומחים בתחום הביטוחים מציינים כי אנשים בגילאי 50 ומעלה יוכלו לקבל מידע מספק ושימושי. הסיבה שעומדת מאחורי האוכלוסייה הזו נובעת מהעבודות הבאות:

 

זו האוכלוסייה שמחזיקה את רוב הביטוחים בשוק

ככל שאנחנו מתבגרים, אנו מוצאים את עצמנו מוסיפים עוד ביטוחים אל סל הביטוחים שלנו. כך שניתן להבין בקלות מה עומד מאחורי העובדה הזו.

 

מבוטחים אלו איבדו את המעקב אחר הפוליסות שרכשו

בהמשך לסעיף הקודם, כידוע, אנשים בגילאי 50 ומעלה, צפויים להחזיק באמתחתם פוליסות מרובות. זה הגיוני שככל שהשנים טובות, הם ישכחו מהם הביטוחים שיש ברשותם.

 

סוגי הביטוחים שניתן לראות באתר

באתר תוכלו למצוא את כל ביטוחי הבריאות שנרכשו על שמכם במהלך השנים העבודות. שימו לב, אין זה משנה אם הביטוחים נרכשו דרך מקומות עבודה שבהם עבדתם בעבר, דרככם או דרך קרובי המשפחה שלכם. להלן סוגי הביטוחים שתוכלו למצוא באתר הר הביטוח:

 • ביטוח דירה
 • ביטוח רכב
 • ביטוח בריאות
 • ביטוח משכנתא
 • ביטוח חיים
 • ביטוח סיעודי וכו'

אופן בירור הביטוחים שלכם באתר

אפשר למצוא את הביטוחים שיש לכם בקלות ובנוחות באמצעות כניסה אל האתר. כל שתצטרכו לעשות, כדי לראות את הנתונים הללו זה להקליד את הפרטים המזהים שלכם במקום המתאים. האתר יאפשר לכם, באמצעות הליך מאובטח וחשאי לקבל את התמונה המקיפה של כל הביטוחים שרשומים על שמכם ושאתם משלמים עליהם נכון ליום החיפוש באתר.

 

מקרים שבהם חשוב להתייעץ עם מומחה

חשוב שתימנעו מצעדים פזיזים בכל הנוגע לשינוי הפוליסות שיש לכם. אנחנו למודי ניסיון ממקרים כאלו שאירעו בעבר. לכן, בחרנו להציג בפניכם את המצבים המסוימים שבהם חשוב מאוד לפנות אל מומחה בתחום הביטוחים. להלן 2 מהמקרים הללו:

 

אם גיליתם שאתם משלמים על כמה ביטוחים זהים במקביל

נניח שנכנסתם אל האתר וגיליתם שיש לכם שני ביטוחי בריאות. במצב שכזה, אתם צריכים לפנות אל מומחה בתחום שיבדוק את הפוליסות השונות ויבחן איזו פוליסה משתלמת עבורכם ביותר. ייתכן שהוא ימצא שפוליסה אחת מתאימה למצב הרפואי הנוכחי שלכם ואתם בכלל לא תדעו זאת.

 

אם אתם חושבים שאתם משלמים על פוליסה שלא מתאימה לכם

נניח שקראתם באופן מעמיק את תנאי הפוליסה שלכם וגיליתם למרבה ההפתעה שהיא לא מתאימה לכם. במצב שכזה, חשוב שלא תהיו פזיזים ותבדקו אפשרות לבטל את הפוליסה, אלא תתייעצו עם מומחה.

 

אל תמהרו לבטל את פוליסת ביטוח הבריאות

ביטול הפוליסה עשויה להיות פעולה בלתי הפיכה. לכן, אם גלשתם באתר הר הביטוח וראיתם שאחד או יותר מהמקרים שצוינו בפסקה הקודמת באים לידי ביטוי, אתם צריכים לפנות אל מומחה בתחום במיוחד אם מדובר בפוליסה של ביטוח בריאות.

הפוליסות השונות עשויות להתייחס למצבים רפואיים שונים. במקרים מסוימים, תוכלו לפנות אל חברת הביטוח ולבקש לאחד את שתי הפוליסות כדי שלא תאבדו את ההטבות שצברתם עם הזמן. לא בכל המקרים מתאפשר לבצע איחוד. במצבים שכאלו, חשוב שתבחנו את הפוליסות באופן מעמיק ותבטלו אחת רק במצב שבו שתי הפוליסות חופפות.

 

הר הביטוח יעשה לכם סדר

האתר הוקם במטרה לעשות לכל אחד ואחת מכם סדר בכל נושא הביטוחים. לכן, אנו ממליצים לפנות כמה דקות מזמנכם ולהיכנס אל האתר במטרה לעשות סדר בביטוחים שלכם. ישנו מגוון רחב של יתרונות בגלישה באתר, למשל:

 • האתר כולל מידע אמין, מהימן ומקיף
 • תהליך החיפוש בו אורך דקות בודדות
 • האתר עושה לכם סדר
 • האתר מאפשר לחסוך לא מעט כסף

אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם (ללא הבדל גיל) להיכנס אל האתר לפחות פעם או פעמיים בשנה (בתחילת השנה ולקראת סופה) כדי לבדוק את הביטוחים שלכם.

 

הסוף לביטוחים הכפולים

לפני שהאתר הוקם, כל סוכן ביטוח ממולח או נציג מכירות מטעם חברת ביטוח אקראית הצליחו למכור לכם ביטוחים שאין לכם באמת צורך בהם. כיום, אפשר לומר באופן ברור ומוחלט כי המצב שונה לחלוטין. היום יש פיקוח מטעם הממשלה שמחייב את כל הסוכנים ואת חברות הביטוח השונות לבדוק מראש באתר הר הביטוח לפני שהם מוכרים פוליסה כלשהי ללקוח.

אם לא די בכך, הם מחויבים גם בשקיפות. כלומר, עליהם לדווח לכל לקוח אם הוא כבר משלם על המוצר שהם מעוניינים למכור לו. לכן, חשוב שתדעו שאם יוצר אתכם קשר סוכן ביטוח או נציג מטעם חברת ביטוח, הוא עשוי להציע לכם להחליף את הפוליסה הקיימת שלכם באחת אחרת.

רגע לפני שתקשיבו לדבריו ותחליטו לבצע את ההחלפה המדוברת, כדאי שתתייעצו עם אנשי מקצוע. שכן, אתם עשויים לגלות בסופו של דבר שמדובר בשקר שישאיר אתכם עם פוליסה שלא משתלמת בהשוואה לזו שהייתה לכם קודם לכן.

שאלות ותשובות

אתה צריך קודם כל לבדוק מה כל חברה מציעה לך ולבדוק מהי הפוליסה שמשתלמת יותר מהשנייה. לאחר שתבדוק את העניין לעומק תוכל לבחור את הפוליסה המשתלמת עבורך ביותר.

אם גיליתם שאתם משלמים על כמה ביטוחים זהים בחברות שונות, כדאי שתדעו שאפשר וכדאי להתייעץ עם מכרים, אנשים שעובדים בתחום הפיננסים וקרובי משפחה.

מדובר בשאלה חשובה מאוד. עדיף שלא תתייעצו עם אנשי מקצוע שיש להם אינטרס בבחירת הפוליסה שלך. כלומר, לא מומלץ  להתייעץ עם סוכני ביטוח.

אפשר ואף כדאי להמליץ לכל מי שאתם מכירים על האתר (חברים, שכנים או קולגות מהעבודה וכו').

do

החזר מס הכנסה לשכירים: בדיקה מהירה >>>

בדקו את את זכאותכם להחזרי מס באמצעות טופס דיגיטלי! אנו נבדוק את זכאותכם להחזר מס בעזרת יועצי מס מנוסים ורואי חשבון. מלאו את טופס הבקשה ואנו נחזיר לכם תשובה לגבי גובה ההחזר במהירות.